O produktoch

null

Čokoláda

Všetky moje čokoládové produkty sú vyrobené ručne výlučne z belgickej čokolády značky Barry Callebaut. Callebaut produkuje len čokoládu, ktorá je vystopovateľná až k farmárovi a nezneužíva deti na prácu. Čokoládu vždy balím ručne do ekologicky odbúratelných materiálov – celofánu alebo eko / kraftovej krabičky. Na výber sú klasické typy čokolád ako biela, mliečna a horká. Ale aj špecialitky ako RUBY, GOLD, alebo rôzne odrodové čokolády.

Zloženie produktov nájdete tu 

Trvanlivosť a skladovanie

Teplota: 12-18 ºC
Vlhkosť: do 70%

Trvanlivosť posypaných čokolád a jedlých papierov je 6 mesiacov od dátumu výroby. Pralinky majú trvanlivosť 8 týždňov od dátumu výroby (trvanlivé plnky 6 mesiacov). Čokoládu a pralinky je nutné skladovať  medzi 12-18ºC pri vlhkosti do 70%, v uzatvorenom obale na tmavom mieste (ideálne na horných policiach v chladničke na víno).

Skladovanie potlačeného fondánového papiera, vaflového papiera, čokotransféru a pusinkovej fólie je medzi 15-20 stupňami, v uzatvorenom obale na tmavom suchom mieste.

produkty-jankina-čokoláda-jedla-tlac

DOPRAVA A PLATBA

Výrobky sa vždy snažím pobaliť tak, aby pri preprave nedošlo ku žiadnemu poškodeniu. Výrobky posielam pri teplotách -5 až 28 stupňov. V prípade nepriaznivých podmienok si s vami dohodnem vhodnejší termín odoslania. Avšak čokoládam, pre ich krehkosť, najlepšie vyhovuje osobný odber. Prosím zvážte to…

  1. Slovenská pošta: 6 € (poštovné a balné, odosielam prvý pracovný deň v týždni. Do 2kg odosielam zásielky 1.tr. cestujú 1 pracovný deň – avšak doručovatelia ich nemusia priniesť na adresu a balíček vás počká na pošte.)
  2. Kuriér: 6 € (objednávky prijaté a uhradené do 13.00, expedujem nasledujúci pracovný deň – platí pre produkty skladom)
  3. Osobný odber – Osvetová 20, 82105 Bratislava – cez pondelok, stredu alebo piatok 8.00 – 14.00 – po dohode termínu.

Objednávky nad 80 EUR : dopravu neplatíte

Spôsob platby:

  1. Hotovosť (len v prípadne osobného odberu –  dohode na adrese Osvetová 20, Bratislava, 821 05)
  2. Prevodom na účet

na dobierku neposielam.

AKO OBJEDNAŤ

Objednávku prosím spravte cez eshop. Ak však nenájdete produkt podľa vašich predstáv prosím pošlite mi mejl na info@jankina.sk:

1. Zoznam produktov a ich počet – skúste produkt popísať čo najviac – a hneď aj priložiť grafiku.
2. spôsob dopravy – poštou / kuriérom / osobný odber
3. spôsob platby – v hotovosti / prevodom na účet
4. Ak je platba na účet, prosím si vaše fakturačné údaje,
5. Ak zásielku odosielam, prosím si vaše poštové údaje + telefónne číslo
6. Termín – obvyklé dodanie je 2 týždne. Ak však potrebujete balíček v konkrétny deň, napíšte mi dátum.

BALENIE A OBALY

jankina-balenia

Obaly na svoje výtvory nakupujem u slovenských výrobcov v eko prevedení, ktoré je biologicky degradovateľné. Rovnako mi záleží na podpore triedeného zberu a minimalizovanie skládkovania a preto si aj plním svoju povinnosť vo vzťahu k odpadom z obalov uvedených na trh v SR v súlade s platnou legislatívou prostredníctvom oprávnenej organizácie.

Enviromentálne zodpovedný výrobcaPovinnosti výrobcov obalov

Menu