FIT čokoláda s Tinou

S Tinkou sme dali hlavy dokopy a vytvorili produkty, ktoré ocenia nielen športovci 🙂

Fit cesta okolo sveta s Tinou – horká čokoláda

Táto úžasná krabička ťa prenesie do sveta chutí odrodovej fair-trade čokolády. Čokokrúžky sú doladené posypom z lyofilizovaného ovocia alebo orechov presne tak, aby podčiarkli výnimočnú chuť každého druhu.

Madagaskar 67% s malinami: Madagaskar je skutočnou pokladnicou pre niektoré zo svetových najvýnimočnejších príchutí a zložiek: vanilka, tabak, korenie, exotické ovocie. Tu vypestované kakao odhaľuje veľmi intenzívne zaoblenú a sladkú chuť s vytemperovanou horkosťou. Je doplnená osviežujúcimi, stredne kyslými príchuťami a ovocnými tónmi, ktoré pripomínajú maliny, bobule jalovca, citrusové plody a zrelé žlté ovocie, ako napr. marhule a ananás.
St. Domingo 70% s jahodami: Sv. Domingo je súčasťou Haiti. Hispaniola, zmes Forastero a Criollo, kombinuje mimoriadne dlhú tradíciu a vytvára tmavú čokoládu s veľmi výraznou chuťou kakaa.
Equádor 70% s čučoriedkou: Náznaky rumu, whisky a tabaku poskytujú tejto čokoláde veľmi lahodný, zaoblený a vyvážený charakter.
Brazília 66,8% so skaramelizovanými lieskovcami: Vyrobené z kakaa z oblasti Bahia a povodia Amazonky. Ochutnávanie Brazil je ako ponorenie sa do vodopádu intenzívnych kakaových príchutí zintenzívnených ohromujúcou horkosťou a osviežujúcou kyslosťou. Výsledkom je obdivuhodná komplexná čokoláda so silnými kakaovými tónmi a náznakom horkosti. Horkosť čoskoro ustúpi vlne čerstvých, ovocných a kyslých príchutí, ktoré vydržia v ústach celé minúty.
Venezuela 72% s nibs: Horká čokoláda pochádzajúca z oblasti azúrového Karibského mora, z pobrežia Španielskych dobyvateľov. Intenzívna čokoláda s ovocnými a kyslými tónmi.
Tanzánia 75% s kokosom: Horká čokoláda pochádzjúca z plání Tanzánie, z krajiny kmeňa Swahilcov. Silná, ostrá čokoláda s ovocnou a korenistou vôňou.

Fit pralinky – Tina

Ručne vyrobené pralinky zo 70% belgickej čokolády

Hľadáš sladkosť bez výčitiek? Sladkosť čo ti dodá potrebnú energiu a pritom ťa nenaplní len zbytočným cukrom? Darček pre športovca, či zdravo sa stravujúceho človiečika? Siahni po FIT PRALINKÁCH TINA, sú vyrobené z lásky zo 70% horkej belgickej čokolády naplnenej plnkami z kvalitných orechových masiel od PURE NUTS a úžasným PINK LATTE od NU3O – prírodné elixíry. A ako punc jedinečnosti – sú ručne maľované prírodnými farbami (spirulína, cvikla, …) a zdobené 24 karátovým jedlým zlatom.

Plnky: kešu praliné, mandľové praliné, kokos, mandle s Amarettom a jahodami a Pink Latte.

Ako sladký snack odporúča Tina Zlatoš Turnerová, expert na optimálnu výživu a funkčnú kondíciu.

Tina Turner Zlatošová - FIT čokoláda s Tinou
Menu