O Janke

Ako konzument mám s čokoládou skúsenosti už od detstva. Milujem jej vôňu, farbu, hebkosť a variabilitu. Práve tá variabilita ma baví najviac. A kedže som študovala IT a roky pred príchodom mojich detí som pracovala v  tejto oblasti, skombinovala som prácu v IT s hobby – čokoládou.

Pracujem výlučne s belgickou čokoládou a kvalitnými surovinami. Snažím sa vám priniesť novinky, ku ktorým sa v bežných obchodoch nedostanete. A stále sa v oblasti čokolády vzdelávam.  Preto som absolvovala okrem iných aj kurz Luxusných praliniek pod vedením lektora Vlada Panchenka – špičkou vo svete čokolády, alebo kurz dizajnových plniek u Vitvitsweet.

Čokolády vyrábam a zdobím ručne a zo srdca od roku 2017 a preto verím, že moje personalizované produkty budú od dnes tešiť aj vás.

Rozhovor so mnou si môžete prečítať tu: Packpack.sk – rozhovor a čo to o mne popísal aj denník Postoj aj TopExlusivne. Portál Podnikajte.sk si všimol zase moju spoluprácu s OZ Prievoz – a naše čokoládkostromy a vyspovedal ma v rozhovore.

K čokoládovým lízankám som inšpirovala aj foodblogerku Paťku – HIT je zdravo žiť.

O mojej čokoláde sú zmienky aj na lokálnom trhu, a všimol si ma aj portál Startitup.sk

Teraz už viete kto som a čo robím, tak smelo do ochutnávania… 🙂

Menu